Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 
 

Компанія «Київстар». Привітання мешканців Чернігівського геріатричного пансіонату з Днем Перемоги

17.05.2010

Агенція взяла участь в організації та проведенні привітання компанією «Київстар» мешканців Чернгівського геріатричного пансіонату з Днем Перемоги. Волонтери компанії «Київстар» відвідали літніх людей, очевидців війни та вшанували їхній життєвий подвиг. У рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» «Київстар» виділив благодійну допомогу на придбання медичного обладнання.

7 травня мешканці підшефного «Київстар» Чернігівського геріатричного пансіонату отримали особливий подарунок - волонтери компанії зібралися разом, щоб привітати ветеранів з Днем Перемоги, виявити турботу про самотніх літніх людей, яким так не вистачає спілкування. Впродовж дня, старенькі - мешканці пансіонату мали змогу безкоштовно телефонувати своїм рідним та близьким в межах України, Росії та Білорусії.

Окрім цікавого дозвілля, організованого з нагоди святкування Дня Перемоги, «Київстар» надав Чернігівському геріатричному пансіонату, в якому проживає понад 500 чоловік, благодійну допомогу на придбання спеціалізованого обладнання для діагностики захворювань органів зору.

Окремим подарунком для жителів пансіонату став виступ Міського хору ветеранів, що виконували пісні воєнних років. Виступ хору став можливий завдяки співпраці компанії «Київстар» з Чернігівською міською радою, яка всебічно підтримує благодійні проекти компанії.

Секретар Чернігівської міської ради Олег ШЕРЕМЕТ: «Сьогодні ми вшановуємо великий подвиг, який здійснили наші батьки, дідусі заради мирного майбутнього своїх нащадків - 65-у річницю від Дня Перемоги. У день Великого свята хочеться подякувати всім тим, хто відважно виборював наше право на свободу та життя, хто своєю відвагою та сміливістю відстоював честь Батьківщини. Дозвольте висловити безмежну повагу ветеранам, які своїм оптимізмом та непохитною вірою у краще майбутнє дарують нам віру в силу духу, честі та слави».

Менеджер по зв'язках з громадськістю Київської філії компанії «Київстар» Наталія ДАДІВЄРІНА: «Допомога ветеранам та літнім людям для нас в «Київстар» не обмежується 9 травня. В рамках загальнонаціональної соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» вже 6 років компанія опікується 11 геріатричними центрами по всій країні. Адже літні люди найбільше потерпають від самотності, вони потребують нашої турботи щодня. «Київстар» надає не лише матеріальну допомогу, а й сприяє організації цікавого дозвілля для самотніх стареньких, а наші співробітники активно долучаються до поїздок в геріатричні пансіонати, щоб поспілкуватися зі старенькими та допомогти з благоустроєм території».

Директор Чернігівського геріатричного пансіонату Анатолій СИМОНЕНКО: «В Чернігівському геріатричному пансіонаті проживає 540 людей похилого віку. Звісно, такі люди, окрім спеціалізованого догляду, потребують уваги та підтримки. З компанією «Київстар» наша дружба триває не один рік. І це як матеріальна підтримка необхідним медичним та побутовим обладнанням, так і організація культурного дозвілля. Ось і сьогодні, незадовго до Великого свята - 65-ї річниці Перемоги, наші друзі з компанії «Київстар» знову завітали до нас, щоб привітати наших мешканців, підтримати їх».

Завершилося свято солодким частуванням, під час якого ветерани змогли розділити радість спілкування з гостями, поспілкувалися з волонтерами, розповісти історії воєнних років.