Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 
 

Special Olympics у Вінниці ’2009

13.05.2009

13 травня відбувся завершальний етап турніру «Special Olympics» з міні-футболу, для дітей  та молоді з вадами розумового розвитку. Міжнародна програма «Special Olympics» створена для дітей аутистів, дітей з синдромом Дауна та інших захворювань, що призводять до уражень інтелектуальної сфери. Агенція проводила захід спільно з Вінницькою міською владою, благодійними організаціями регіону та головним спонсором національним мобільним оператором «Київстар».

Діти з обмеженими можливостями потребують особливого ставлення та підходу, тому весь організаційний процес відбувався в тісній співпраці з спеціалізованою громадською організацією молоді з обмеженими можливостями «Гармонія» (м. Вінниця).

Основною метою заходу було підтримати досягнення та самий маленький успіх дітей з особливими потребами, приділити увагу кожній дитині, допомогти їм відчути себе повноцінними членами суспільства.

Участь в турнірі взяли команди з 5 регіонів. Протягом двох днів тривали змагання. В цей час поряд з командами працювали актори-аніматори в костюмах казкових героїв, які допомагали молодим гравцям подавати м’ячі, а по завершенню гри розважали дітей веселими жартами.

Приємним був той факт, що на запрошення агенції відвідати змагання відгукнулися українські зірки Вячеслав Узелков - інтерконтинентальний чемпіон з боксу, Наталія Валевська – відома українська співачка. Також зірки українського спорту Павло Хникін – Заслужений майстер спорту України (плавання), дворазовий срібний призер XXV Олімпійських Ігор в Барселоні, участник чотирьох Олімпіад, Сергій Чернявський – Заслужений майстер спорту України (велоспорт), Михайло Книш – Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник XXVIII Олімпійських Ігор в Афінах.