Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 

Компанія “Київстар”. Урок з онлайн-безпеки у підключених до Інтернету школах

29.09.2011

28 вересня Агенція взяла участь в організації соціального проекту "Безпечний Інтернет "Київстар" - школам". В рамках заходу "Київстар" у партнерстві з Управлінням освіти Житомирської міської ради провів відкритий урок з онлайн-безпеки для учнів Житомирського міського ліцею при ЖДТУ та загальноосвітньої школи №17, підключених до широкосмугового Інтернету від телеком-оператора.

В межах партнерства Міносвіти і телеком-оператора до кінця 2011 року більше 200 шкіл України будуть забезпечені доступом до безкоштовного широкосмугового Інтернету від "Київстар" і серед них більше 20 - школи у м. Житомир. Компанія надає школам безлімітний трафік швидкісного Інтернету 10 Мбіт/с з 07:00 до 18:00, у не навчальний час швидкість у шкільних мережах до 1 Мбіт/с.

«Київстар» подарував українським школярам безкоштовний високошвидкісний Інтернет і робить усе для того, щоб він був безпечним та корисним. З цією метою у 2009 році ми розпочали та системно реалізовуємо досі соціальну програму "Безпека дітей в Інтернеті". У Житомирі з початку року «Київстар» презентував соціальну послугу "Батьківський контроль", провів для освітян міста круглий стіл «Безпека дітей в Інтернет» та організував ігровий семінар"Безпечне Інтернет-літо" для дітей у санаторному таборі "Лісовий берег". Для інформаційного забезпечення шкіл області компанія передала у кінці серпня Житомирському обласному управлінню освіти  брошури з грифом Міносвіти "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі". Сьогодні ми розпочинаємо проводити відкриті уроки для учнів, розроблені в формі цікавого квесту - головна мета яких: познайомити з правилами безпечного використання Інтернету", - розповіла Наталія Дадівєріна, менеджер зі зв'язків з громадськістю Київської філії "Київстар".

У Житомирських ЗОШ №17 та ліцеї при ЖДТУ телеком-оператор не тільки забезпечив школи безкоштовним високошвидкісним Інтернетом, але й подбав про безпечне використання Інтернету школярами. Програмними засобами захисту навчальні заклади безкоштовно забезпечив відомий розробник антивірусних програм "Лабораторія Касперського", який приєднався до ініціативи "Безпечний Інтернет "Київстар" школам".

"Сьогодні одним із пріоритетних завдань Житомирського міського ліцею є розвиток інноваційних технологій і впровадження їх у щоденну практику навчання. Компанія "Київстар" не просто надала нашому закладу можливість безкоштовного підключення до Інтернету, а й забезпечила безпечний доступ школярів і педагогів до актуальної та корисної інформації, що містить Всесвітня Мережа, а також встановила обладнання для відео-конференцій і закупила цікаві навчальні посібники для учнів", - каже Юрій Кошевич, Директор Житомирського міського ліцею при ЖДТУ.

У рамках заходу відбулася методична нарада "Безпека дітей в Інтернеті" для 30 викладачів інформатики та заступників з виховної роботи житомирських навчальних закладів; відкритий урок для дітей присвячений правилам безпечної поведінки в Інтернеті, а також - онлайн-конференція між Ліцеєм ЖДТУ та ЗОШ №17 у м. Житомир. Усіх присутніх вразила реальна можливість здійснювати якісний відеозв'язок між двома закладами і в такий спосіб проводити навчальний урок. Учні не приховували  цікавості, а педагоги - задоволення від навчального процесу. Реалізувавши даний новітній проект, "Київстар"  вже вкотре підтвердив свій інноваційний статус на телеком ринку України.

Компанія “Київстар”. Урок з онлайн-безпеки у підключених до Інтернету школах

Компанія “Київстар”. Урок з онлайн-безпеки у підключених до Інтернету школах

Компанія “Київстар”. Урок з онлайн-безпеки у підключених до Інтернету школах

Компанія “Київстар”. Урок з онлайн-безпеки у підключених до Інтернету школах