Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 

Ігровий семінар для дітей «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»

29.08.2011

Агенція взяла участь в організації ігрового семінару «Безпечне інтернет-літо з «Київстар», що відбувся в Житомирі 25 серпня. У партнерстві з Житомирською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ» компанія «Київстар» провели ігровий семінар «Безпечне інтернет-літо з «Київстар» для дітей, що відпочивають у санаторії «Лісовий берег» в м. Житомир. Учасники семінару навчилися розпізнавати онлайн-загрози та ознайомилися з правилами безпечної поведінки в інтернеті.

Близько 60 учасників семінару, дітей віком 8-17 років,  дізналися про основні види онлайн-загроз, правила безпечної поведінки в інтернеті та сучасні засоби захисту від онлайн-загроз при виході в мережу з комп'ютера або мобільного телефону. Кожна з трьох команд отримала спеціально розроблені завдання: виявити небезпечні сайти, визначити основні інтернет-загрози та знайти правильне рішення того, як себе поводити при зустрічі з ними. Після командного вирішення завдань, капітани презентували результати та обговорили їх з усіма учасниками семінару.

Наталія Дадівєріна, менеджер зі зв'язків з громадськістю Київської філії «Київстар»:

«Перед новим навчальним роком особливо важливо забезпечити онлайн-безпеку дітей - адже це пора, коли діти будуть більше часу проводити у мережі - як у пошуках навчальної інформації, так і спілкуючись в соціальних мережах, перебуваючи у вільному доступі до мережі, що найчастіше відбувається без нагляду дорослих. «Київстар» провів ігровий семінар, щоб хлоп‘ята та дівчата познайомилися з основними правилами безпечної поведінки онлайн, а інтернет став для них пізнавальним, і, головне, безпечним».

Партнерами семінару виступили Всеукраїнська Благодійна Організація «АСЕТ», що надали тренерів для навчання діток та Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, що підтримали проведення семінару на базі обласного дитячого санаторію «Лісовий берег»:

Олександр Антонюк, Заступник начальника головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації:

«Наше управління активно підтримує організації, бізнес-структури, чия діяльність спрямована на те, щоб дати дітям корисні знання і навички, які їм знадобляться у самостійному житті. Тому ми з радістю підтримали ініціативу «Київстар» про проведення семінару, завдяки якому діти багато дізналися про онлайн-загрози й самі стали експертами безпечного інтернету».

Наприкінці заходу, дітки, що пройшли навчання були посвячені в «агентів Безпечного Інтернету»  - кожен з них склав присягу на дотримання правил безпеки в Інтернеті, після чого отримав блакитний галстук «почесного Київстарівця» та браслет з написом «Я знаю правила безпеки в Інтернеті». 

Ігровий семінар для дітей  «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»

Ігровий семінар для дітей  «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»

Ігровий семінар для дітей  «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»

Ігровий семінар для дітей  «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»

Ігровий семінар для дітей  «Безпечне інтернет-літо з «Київстар»