Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 

Компанія «Київстар». Квест «Люди Х». Вінниця

28.12.2010

Агенція взяла участь в організації проекту «Квест. Люди Х» для представників Вінницьких ЗМІ.

Квест у Вінниці став завершальним проектом із серії квестів, які компанія «Київстар» провела в 4 містах Центрального регіону: Черкасах, Чернігові, Житомирі та Вінниці.

На запрошення взяти участь у грі відгукнулися понад 20 вінницьких журналістів. Ведучим заходу був редактор новин телекомпанії «ВІТА» Олександр Михальчук.

Команди «Росомахи», «Фенікси» та «Шторми» проходили завдання в найбільшому торгівельно-розважальному центрі «Мегамолл».

В кожний етап були інтегровані іноваційні послуги «Київстар», з якими команди знайомилися після проходження чергового «випробування». В цілому, у грі були задіяні наступні локації «Мегамоллу»: боулінг, тир, більярд, каток, музей шоколаду, магазин «Сomfy». Кожна з команд мала свій маршрут та окрему почерговість завдань, з метою уникнення зіткнення команд на одній і тій же локації.

Першою фінішувала команда «Шторм». Вдале поєднання молодих учасників з вінницьких ТРК «Смарт» та «Україна» забезпечило їм перемогу.

Жоден з учасників Квесту не залишився без подарунку – заохочувальними подарунками стали диски останнього альбому гурту «Океан Ельзи», а команда переможців отримала головні подарунки – USB чашки, брендовані логотипом «Київстар».

Квест Київстар Люди Х Вінниця

Квест Київстар Люди Х Вінниця

Квест Київстар Люди Х Вінниця