Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 

Компанія «Київстар». Проект «Почуй мене». м. Житомир

24.09.2010

24 вересня агенція прийняла участь в організації проекту «Почуй мене!» компанії «Київстар». Завдяки проекту «Почуй мене» жителі міста із вадами слуху та мовлення отримали змогу самостійно і безперешкодно викликати екстрені служби «101», «102», «103» та «104».

 В рамках проекту в центрах операторської підтримки екстрених служб міста були встановлені технічні й програмні засоби, забезпечені комутація та транслювання повідомлень до центрів операторської підтримки на спеціально виділені номери. Відправивши SMS на спеціальний номер, люди з вадами слуху та мовлення зможуть викликати екстрені служби без сторонньої допомоги.  Водночас диспетчери служб порятунку отримуватимуть на дисплеї всю необхідну інформацію про абонента: його особисті дані, фізіологічні особливості, діагноз і, найголовніше, – місцезнаходження.

 Презентація заходу відбувалася в приміщенні Житомирської міської ради за участі представників ЗМІ, місцевої влади, Житомирської обласної організації УТОГ, керівників служб «101», «102», «103», «104», директора КиФ компанії «Київстар» Скляра Віктора Петровича.

 По завершенню прес-конференції відбулася демонстрація обладнання в дії на пульті служби «101». Привітати  представників УТОГу та організаторів проекту завітала Житомирський міський голова Віра ШЕЛУДЧЕНКО: «Вже вдруге Житомирська міська рада успішно реалізовує спільний проект з компанією «Київстар». У квітні цього року ми разом з громадою міста висаджували Алею магнолій, а сьогодні презентуємо дуже важливий проект «Почуй мене!», в рамках якого люди з вадами слуху та мовлення зможуть без зайвої допомоги викликати екстрені служби, отримати допомогу. Я хочу подякувати компанії «Київстар» за таку благородну ініціативу, також висловити вдячність екстреним службам Житомира, які з готовністю долучилися до проекту та всіляко сприяли його реалізації. Я переконана, що активність та участь компанії «Київстар» в житті нашого міста стануть чудовим прикладом для представників бізнесу, які працюють у Житомирі».

Механізм виклику працюватиме за допомогою відповідних шаблонів, а для людей з різними вадами клавіші будуть налаштовані відповідно до їх фізичних можливостей, що унеможливить помилковий виклик.

Голова Житомирської обласної організації УТОГ Віра ЕВІНА: «Проект «Почуй мене!» для нас дуже важливий та своєчасний. Чесно скажу, що ми вже не раз чули про його реалізацію у містах-сусідах і були дуже раді дізнатися, що нарешті він буде впроваджений і для житомирських людей з вадами слуху. Раніше для того,  щоб викликати лікаря або газову службу, людина приходила спочатку до нас, де з допомогою перекладача розповідала про проблему, а ми вже викликали відповідну службу. Завдяки компанії «Київстар» житомиряни з вадами слуху отримали такі необхідні можливості самостійно викликати екстрені служби без втрати особливо  важливого в таких ситуаціях часу».

 В липні агенція вже прийняла участь в реалізації аналогічного проекту «Почуй мене» в м. Чернігів.

Киевстар Почуй мене презентация мэр

Киевстар Почуй мене презентация мэр

Киевстар Почуй мене презентация мэр

Киевстар Почуй мене презентация мэр

Киевстар Почуй мене презентация мэр

Киевстар Почуй мене презентация мэр