Рекламне Джерело. Рекламное агентство полного цикла, Житомир.
BTL
EVENT
PR
ВІДТЕПЕР НА НОВОМУ САЙТІ
Ленты новостей  Twitter Джерело
 

Компания «Киевстар». Проект «Special Olympics 2010»

30.04.2010

29 апреля агентство приняло участие в организации открытия заключительного этапа Всеукраинского футбольного турнира «Special Olympics» для детей и молодежи с недостатками умственного развития. Мероприятие состоялось при поддержке компании «Киевстар», Винницкого городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи, Винницкого городского совета, ВМОО «Надія», Комитета физического воспитания и спорта Винницкого городского совета в рамках Европейской футбольной недели 2010.

Международная программа «Special Olympics» создана для детей-аутистов, детей с синдромом Дауна и других заболеваний, которые приводят к нарушениям интелектуальной сферы. Участие детей в соревнованиях «Special Olympics» отлично влияет на уровень их социальной адаптации и решает проблемы дефицита общения.

Специальную Олимпиаду Украины телекоммуникационный оператор «Киевстар» поддержал во второй раз. Директор Киевской филии компании «Киевстар» Виктор Скляр: «Реалізація соціальних програм, благодійна та меценатська допомога є важливим напрямом корпоративної соціальної відповідальності «Київстар», у рамках якого компанія допомагає людям, що потребують соціальної підтримки та захисту. Усі благодійні проекти «Київстар» реалізовує в рамках своєї широкомасштабної соціальної ініціативи: «Для людей, для країни!». Мета, спільного із «Special Olympics», проекту - подарувати дітям з особливими потребами впевненість у власних силах та віру в перемогу над життєвими обставинами. Саме тому «Київстар» бере активну участь в організації змагань у м. Вінниця».

Национальный директор Специальной Олимпиады Украины Константин Слинявчук: «Немає дітей потрібних і непотрібних, як немає свого або чужого горя. Не можна просто побачити і пройти повз, знаючи, що спроможний допомогти - навіть просто своєю присутністю і розумінням. Дуже хочеться вірити, що людей, розуміючих дітей з особливими потребами - особливих дітей, з кожним роком ставатиме більше. А кожен, хто знаходитиметься поруч, сприйматиме таку дитину як рівноправного члена суспільства та не боятиметься простягнути руку... Такі проекти, як Всеукраїнський турнір з футболу в рамках Європейського футбольного тижня за підтримки UEFA та компанії «Київстар», не тільки допомагають «особливим дітям» відчути себе впевненими і потрібними. Такі проекти роблять суспільство більш гуманним та розуміючим».

Поддержать атлетов Специальной Олимпиады Украины пришли Павел Хныкин - Заслуженный мастер спорта Украины (плаванье), двукратный серебряный призер XXV Олимпийских Игр в Барселоне, участник четырех Олимпиад, а также Виктор Бронюк - фронтмен известной украинской группы «ТИК»: «Для нас велика честь бути запрошеними на змагання Спеціальної Олімпіади. Поки влада «вирішує» проблеми державного рівня, тисячі людей по всій Україні просто день у день роблять велику справу - підтримують дітей з вадами розумового розвитку. І це відбувається не на словах, чи на папері, це відбувається на ділі. Ми сьогодні повинні забути про сварки і уважно подивитися на наших дітей на те, як вони ростуть, чого ми їх вчимо і як вони будуть жити завтра. Чи зможуть вони протистояти цьому жорстокому світі і хто буде відстоювати їх право на життя, розвиток і повагу. У здоровому суспільстві не може бути більш важливіших справ, ніж освіта та здоров'я наших дітей».